Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1046 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
  • Server 3obeywish.com
  • Server 4Unknown resource
Ofshama (2024) Film Shqiptar

Ofshama (2024) Film Shqiptar

May. 01, 2024Albania
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Filmi Ofshama është me regji dhe skenar nga regjisori i njohur shqiptar në Zvicër, Adem Kicaj, dhe si bashkë ideator Musa Sylejmani dhe aktorja Emine Kurteshi. Filmi është realizuar në Kosovē, konkretisht në Suharekë, Shirokë dhe në Dobërqan të Gjilanit,
Ofshama (2024) Film Shqiptar

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Mermaid in Paris (2020) me Titra Shqip
Meadowland (2015) me Titra Shqip
Where the Wild Things Are (2009) me Titra Shqip
Acid (2018) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Secret Society 2021
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
Bonnie & Bonnie 2019
Sanctified (2022) me Titra Shqip
The American (2010) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip
Sharper (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x