Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 482 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3asnwish.com
Once In The Desert (2022) me Titra Shqip

Once In The Desert (2022) me Titra Shqip

Feb. 17, 2022Russia121 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Filmi ndjek një ekip sirian për asgjësimin e mjeteve shpërthyese të luftës, të cilët janë në shënjestër të militantëve të ISIS-it, ndërsa ata përgatisin vendin historik të çliruar së fundmi të Palmirës për të mbajtur një koncert simbolik të Orkestrës Simfonike Mariinsky. Veprimtaria paqeruajtëse mund të mbahet vetëm në Palmyra, e cila është dëmtuar rëndë nga terroristët, vetëm nëse çaktivizohet qyteti antik dhe rrugët që të çojnë në të. Ekipi EOD hap rrugën një kilometër në një kohë. Por sa më shumë që i afrohen qendrës së Palmirës, ​​aq më shkatërrues janë eksplozivët. Rritet tensioni mes kapitenit të ekipit të ri dhe ekspertëve më me përvojë të EOD. E megjithatë, pavarësisht dallimeve të tyre, kur skuadra bie në një pritë dhe kapiteni zhduket, është xhenieri me përvojë që niset për ta kërkuar.

Once In The Desert (2022) me Titra Shqip
Once In The Desert (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Однажды в пустыне
Vlerësimi IMDb 5.6 172 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 12 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Full Time (2022) me Titra Shqip
My Fault (2023) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Hard Candy 2005
The Theory of Everything (2014) me Titra Shqip
Redeeming Love (2022) me Titra Shqip
Hereafter (2010) me Titra Shqip
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Cargo (2017) me Titra Shqip
The Green Sea (2021) me Titra Shqip
Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x