Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 318 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2video.com
One Ranger (2023) me Titra Shqip

One Ranger (2023) me Titra Shqip

Londra është gati të shijojë Teksasin.May. 05, 2023USA95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një Ranger Teksas rekrutohet nga Inteligjenca Britanike për të gjurmuar një terrorist të rrezikshëm dhe për ta ndaluar atë të sulmojë Londrën.

One Ranger (2023) me Titra Shqip
One Ranger (2023) me Titra Shqip
One Ranger (2023) me Titra Shqip
One Ranger (2023) me Titra Shqip
One Ranger (2023) me Titra Shqip
One Ranger (2023) me Titra Shqip
One Ranger (2023) me Titra Shqip
One Ranger (2023) me Titra Shqip
One Ranger (2023) me Titra Shqip
One Ranger (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal One Ranger
Vlerësimi IMDb 4.7 615 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 19 vota

Regjizori

Aktorët

Thomas Jane isAlex Tyree
Alex Tyree
Dominique Tipper isAgent Jennifer Smith
Agent Jennifer Smith
Dean S. Jagger isDeclan McBride
Declan McBride
Gary Cairns isRanger Daniels
Ranger Daniels
Jess Liaudin isOleg Jakovenko
Oleg Jakovenko
Spencer Collings isAgent Derby
Agent Derby
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

They Call Me Trinity (1970) me Titra Shqip
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
L’amour aux trousses (2005) me Titra Shqip
Fast X (2023) me Titra Shqip
Quiet Kill 2004
Wrath of Man (2021) me Titra Shqip
Four Brothers (2005) me Titra Shqip
Saw V (2008) me Titra Shqip
The Alleys (2021) me Titra Shqip
Oxygen (2021)
Survive the Game (2021) me Titra Shqip
Jaws 2 (1978) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x