Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 592 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Ong Bak 2 (2008) me Titra Shqip

Ong Bak 2 (2008) me Titra Shqip

Luftëtar. Pushtues. Legjendë.Dec. 04, 2008Thailand98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në fund të shekullit të 15-të (epoka Ayutthaya e historisë së Tajlandës, 1350-1767), rebelimi i një komando ushtarake e lë jetim të riun Tien, i cili i shpëton masakrës dhe përfundon duke u kapur nga një bandë tregtarësh skllevërish. Pasi Tien dëshmon se është një luftëtar i jashtëzakonshëm, duke mposhtur një krokodil, udhëheqësi i banditëve të “Shkëmbit të krahut të Garudës” e shpengon atë për ta trajnuar si luftëtar. Vite më vonë, tashmë i rritur, Tien (Tony Jaa) niset në kërkim të vrasësve të prindërve të tij për t’u hakmarrë për vdekjen e tyre. Ai do të luftojë me kundërshtarë të shumtë, shumëngjyrësh dhe të egër.

Ong Bak 2 (2008) me Titra Shqip
Ong Bak 2 (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ong Bak 2
Vlerësimi IMDb 6.2 30,253 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 473 vota

Regjizori

Tony Jaa
Regjizori

Aktorët

Tim Man isTiger Style Assassin
Tiger Style Assassin
Dan Chupong isCrow Ghost (uncredited)
Crow Ghost (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

10,000 BC (2008) me Titra Shqip
Robbing Mussolini (2022) me Titra Shqip
Enemy (2013) me Titra Shqip
Fair Play (2023) me Titra Shqip
The Sweet Body of Deborah (1968) me Titra Shqip
Alice, Darling (2022) me Titra Shqip
Role Play (2024) me Titra Shqip
Rebel Moon – Part One: A Child of Fire (2023) me Titra Shqip
Kickboxer (1989) me Titra Shqip
Habit (2021) me Titra Shqip
Pixie 2020
Jaane Jaan (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x