Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 698 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Ong Bak 3 (2010) me Titra Shqip

Ong Bak 3 (2010) me Titra Shqip

May. 05, 2010Thailand95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I katandisur deri në vdekje nga armiku i hidhur Rajasena, Tien shpëtohet nga mjeshtri Bua, i cili, duke e mbajtur atë larg ngjarjeve të fshatit Kana Khone, e mëson të dominojë instinktet dhe dhunën me ndihmën e meditimit. Megjithatë, gjatë mungesës së tij, në Kana Khone krijohet një klimë diktature dhe represioni pas marrjes së pushtetit nga Buhti Sangkha, i cili mundi dhe preu kokën e Rajasena në një konfrontim të drejtpërdrejtë. I shëruar plotësisht, Tien vendos se është koha të kthehet në veprim dhe të bëjë diçka për njerëzit e tij.

Ong Bak 3 (2010) me Titra Shqip
Ong Bak 3 (2010) me Titra Shqip
Ong Bak 3 (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal องค์บาก 3
Vlerësimi IMDb 5 13,649 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 320 vota

Regjizori

Tony Jaa
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dinosaur World (2020) me Titra Shqip
Sniper: Rogue Mission (2022) me Titra Shqip
Æon Flux (2005) me Titra Shqip
Che: Part One (2008) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Malcolm X (1992) me Titra Shqip
Wolf Pack (2022) me Titra Shqip
Gringo (2018) me Titra Shqip
The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
Eragon (2006) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x