Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 143 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3obeywish.com
Ouija: Origin of Evil (2016) me Titra Shqip

Ouija: Origin of Evil (2016) me Titra Shqip

Kur flisni me palën tjetër, nuk e dini kurrë se kush do të të dëgjojë.Oct. 20, 2016USA99 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1965 në Los Anxhelos, një nënë e ve dhe dy vajzat e saj shtojnë një marifet të ri për të forcuar biznesin e tyre të mashtrimit në seancë dhe padashur ftojnë të keqen autentike në shtëpinë e tyre. Kur vajza më e vogël pushtohet nga shpirti i pamëshirshëm, kjo familje e vogël përballet me frikën e paimagjinueshme për ta shpëtuar dhe për ta kthyer zotëruesin e saj në anën tjetër.

Ouija: Origin of Evil (2016) me Titra Shqip
Ouija: Origin of Evil (2016) me Titra Shqip
Ouija: Origin of Evil (2016) me Titra Shqip
Ouija: Origin of Evil (2016) me Titra Shqip
Ouija: Origin of Evil (2016) me Titra Shqip
Ouija: Origin of Evil (2016) me Titra Shqip
Ouija: Origin of Evil (2016) me Titra Shqip
Ouija: Origin of Evil (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ouija: Origin of Evil
Vlerësimi IMDb 6.2 71,771 vota
Vlerësimi TMDb 6.126 2,320 vota

Regjizori

Aktorët

Elizabeth Reaser isAlice Zander
Alice Zander
Lulu Wilson isDoris Zander
Doris Zander
Annalise Basso isPaulina Zander
Paulina Zander
Henry Thomas isFather Tom
Father Tom
Sam Anderson isMr. Browning
Mr. Browning
Kate Siegel isJenny Browning
Jenny Browning
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Python (2000) me Titra Shqip
Dark Summer (2015) me Titra Shqip
The Breed (2006) me Titra Shqip
No One Will Save You (2023) me Titra Shqip
Don’t Breathe 2 (2021) me Titra Shqip
Violation (2020) me Titra Shqip
No Way Up (2024) me Titra Shqip
Snakes on a Plane (2006) me Titra Shqip
Bhoot Police (2021) me Titra Shqip
Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan (1989) me Titra Shqip
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
The Whole Truth (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x