Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Outrage (2010) me Titra Shqip

Outrage (2010) me Titra Shqip

Një veprim i gabuar dhe gjithçka është jashtë luftës.May. 17, 2010Japan109 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një gangster i ashpër yakuza tradhtohet nga shefat e tij, kjo do të thotë që të gjithë të luftojnë. Trupat grumbullohen ndërsa ai nxjerr të gjithë në rrugën e tij drejt majës në një kërkim brutal për hakmarrje.

Outrage (2010) me Titra Shqip
Outrage (2010) me Titra Shqip
Outrage (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal アウトレイジ
Vlerësimi IMDb 6.8 14,533 vota
Vlerësimi TMDb 6.916 395 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cymbeline (2014) me Titra Shqip
Picture of Beauty (2017) me Titra Shqip
Photocopier (2021) me Titra Shqip
Camp X-Ray (2014) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
Naandhi 2021
The Green Mile (1999) me Titra Shqip
Good Luck (2014) me Titra Shqip
Godzilla Minus One (2023) me Titra Shqip
The Protector 2 (2013) me Titra Shqip
In the Heights (2021) me Titra Shqip
Enough (2002) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x