Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Outrage Coda (2017) me Titra Shqip

Outrage Coda (2017) me Titra Shqip

Të gjitha jashtë kontrollit.Oct. 07, 2017Japan104 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pesë vjet pas luftës së gjithanshme midis familjeve të krimit Sanno dhe Hanabishi, ish-bosi i yakuzas Otomo punon në Korenë e Jugut për zotin Chang, një fiksues i njohur. Kur tensionet rriten midis Chang dhe Hanabishi dhe jeta e Chang rrezikohet, Otomo kthehet në Japoni për t’i zgjidhur gjërat një herë e përgjithmonë.

Outrage Coda (2017) me Titra Shqip
Outrage Coda (2017) me Titra Shqip
Outrage Coda (2017) me Titra Shqip
Outrage Coda (2017) me Titra Shqip
Outrage Coda (2017) me Titra Shqip
Outrage Coda (2017) me Titra Shqip
Outrage Coda (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal アウトレイジ 最終章
Vlerësimi IMDb 6.4 3,393 vota
Vlerësimi TMDb 6.844 154 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last Warrior: Root of Evil (2021) me Titra Shqip
Zero Tolerance (2015) me Titra Shqip
No Way Up (2024) me Titra Shqip
The Bricklayer (2023) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop (1984) me Titra Shqip
Green Zone (2010) me Titra Shqip
Doomsdayer 2001
The Cure (2020)
Astérix at the Olympic Games (2008) me Titra Shqip
The Man Who Killed Don Quixote (2018) me Titra Shqip
Turks & Caicos (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x