Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2137 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Palmer (2021) me Titra Shqip

Palmer (2021) me Titra Shqip

Familja është ajo që ju e bëni atë.Jan. 29, 2021United States110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Pas 12 vitesh burg, ish-ylli i futbollit të shkollës së mesme Eddie Palmer kthehet në shtëpi për të bashkuar jetën e tij – dhe krijon një lidhje të pamundur me Sam, një djalë i dëbuar nga një shtëpi e trazuar. Por e kaluara e Eddie kërcënon të shkatërrojë jetën dhe familjen e tij të re.

Palmer (2021) me Titra Shqip
Palmer (2021) me Titra Shqip
Palmer (2021) me Titra Shqip
Palmer (2021) me Titra Shqip
Palmer (2021) me Titra Shqip
Palmer (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Palmer
Vlerësimi IMDb 7.3 25,085 vota
Vlerësimi TMDb 8 485 vota

Regjizori

Aktorët

Justin Timberlake isEddie Palmer
Eddie Palmer
Alisha Wainwright isMaggie Hayes
Maggie Hayes
June Squibb isVivian Palmer
Vivian Palmer
Wynn Everett isLucille Coles
Lucille Coles
Jesse C. Boyd isTommy Coles
Tommy Coles
Charmin Lee isJudge Ellen Antheem
Judge Ellen Antheem
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Violet Evergarden: The Movie (2020) me Titra Shqip
Run the Race (2019) me Titra Shqip
Kahalili (2023) me Titra Shqip
Centigrade 2020
Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
Only Mine (2019) me Titra Shqip
Mr. & Mrs. Smith (2005) me Titra Shqip
Munich (2005) me Titra Shqip
Agora (2009) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x