Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4493 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Panama (2015) me Titra Shqip

Panama (2015) me Titra Shqip

May. 16, 2015Serbia105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një thriller që përshkruan se si komunikimi dixhital, pornografia dhe kotësia pengojnë emocionet dhe dashurinë e vërtetë.

Panama (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Panama
Vlerësimi IMDb 5.4 1,553 vota
Vlerësimi TMDb 4.542 24 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Tales of Babylon (2023) me Titra Shqip
The Butterfly Effect (2004) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Kamadora (2023) me Titra Shqip
One Half of Me (2020) me Titra Shqip
Winnie the Pooh: Blood and Honey (2023) me Titra Shqip
Green Zone (2010) me Titra Shqip
Anonymous Animals (2021) me Titra Shqip
X (2022) me Titra Shqip
Woodlawn (2015) me Titra Shqip
Indemnity (2022) me Titra Shqip
London Boulevard (2010) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x