Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1378 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
  • Server 3obeywish.com
Panama (2022) me Titra Shqip

Panama (2022) me Titra Shqip

Revolucioni po nxehet.Mar. 17, 2022Puerto Rico100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish-marinis punësohet nga një kontraktues i mbrojtjes për të udhëtuar në Panama për të përfunduar një marrëveshje armësh. Në këtë proces ai përfshihet me pushtimin e Panamasë nga SHBA dhe mëson një mësim të rëndësishëm për natyrën e vërtetë të pushtetit politik.

Panama (2022) me Titra Shqip
Panama (2022) me Titra Shqip
Panama (2022) me Titra Shqip
Panama (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Panama
Vlerësimi IMDb 3.4 243 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 8 vota

Regjizori

Aktorët

Cole Hauser isJames Becker
James Becker
Charlie Weber isHank Burns
Hank Burns
Jackie Cruz isCynthia Benitez
Cynthia Benitez
Victor Turpin isBrooklyn Rivera
Brooklyn Rivera
Kiara Liz isCamila
Camila
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Awakener (2018) me Titra Shqip
Shazam! Fury of the Gods (2023) me Titra Shqip
Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip
13 Tzameti 2005
Survivor (2015) me Titra Shqip
Visions (2015) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Singham (2011) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Wrong Turn 5: Bloodlines (2012) me Titra Shqip
47 Meters Down (2017) me Titra Shqip
True to the Game 3 (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x