Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 706 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3sfastwish.com
Paper Lives (2021) me Titra Shqip

Paper Lives (2021) me Titra Shqip

Mar. 12, 2021Turkey96 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mehmeti është menaxher i deponive të një rrethi të vjetër të varfër të Stambollit i ripërcaktuar brutalisht nga emigracioni. Një figurë shumë e respektuar në qytet, ai i jep një dorë kujtdo që ka nevojë për të, veçanërisht fëmijëve të rrugës dhe të rinjve, ku e sheh veten përsëri. Krahu i tij e djathtë është Tahsin, i cili e ka ndihmuar për të bërë mirë për disa vjet. Një ditë Mehmeti zbulon një djalë tetë vjeç të fshehur në çantën e mbeturinave të mikut të tij Gonzales dhe ndërsa përpiqet të gjejë familjen e fëmijës, ai krijon një lidhje të thellë dhe të papritur me të.

Paper Lives (2021) me Titra Shqip
Paper Lives (2021) me Titra Shqip
Paper Lives (2021) me Titra Shqip
Paper Lives (2021) me Titra Shqip
Paper Lives (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kağıttan Hayatlar
Vlerësimi IMDb 6.7 9,681 vota
Vlerësimi TMDb 8.2 218 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Strange Thing About the Johnsons (2011) me Titra Shqip
Ghost 1990 me Titra Shqip
Amadeus (1984) me Titra Shqip
The Tender Bar (2021) me Titra Shqip
True Grit (2010) me Titra Shqip
Friday Night Lights (2004) me Titra Shqip
Meetings with Remarkable Men 1979
Scrooge: A Christmas Carol (2022) me Titra Shqip
Four Lions (2010) me Titra Shqip
TÁR (2022) me Titra Shqip
Venus (2022) me Titra Shqip
Camp X-Ray (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x