Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 142 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Parallel (2024) me Titra Shqip

Parallel (2024) me Titra Shqip

Vëreni në dyshim realitetin tuaj.Feb. 23, 2024USA77 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E pikëlluar pas humbjes së fëmijës së saj, Vanessa strehohet në një shtëpi liqeni vetëm për t’u përballur me një shmangie të vetes nga një univers paralel dhe kupton që portat e multiversit mbajnë çelësin për të çliruar pikëllimin e saj ose për ta zënë në kurth përgjithmonë.

Parallel (2024) me Titra Shqip
Parallel (2024) me Titra Shqip
Parallel (2024) me Titra Shqip
Parallel (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Parallel
Vlerësimi IMDb 4.3 207 vota
Vlerësimi TMDb 5 7 vota

Regjizori

Kourosh Ahari
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love & Mercy (2015) me Titra Shqip
86 Melrose Avenue (2021)
Lightning Bug (2004) me Titra Shqip
Late Phases (2014) me Titra Shqip
The Souvenir: Part II (2021) me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
A Taxi Driver (2017) me Titra Shqip
No One Gets Out Alive (2021) me Titra Shqip
Serial Killer 1 (2015) me Titra Shqip
88 (2015) me Titra Shqip
Danny Boy (2021) me Titra Shqip
Step Up (2006) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x