Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6990 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3jodwish.com
Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip

Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip

Nov. 03, 2021France106 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Emili takon Camille-n, e cila tërhiqet nga Nora, e cila kryqëzohet me Amberin. Tre vajza dhe një djalë – Ata janë miq, ndonjëherë të dashuruar dhe shpesh të dyja gjerat bashke.

Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Les Olympiades
Vlerësimi IMDb 7 4,266 vota
Vlerësimi TMDb 7 124 vota

Regjizori

Aktorët

Pol White isLe père de Camille
Le père de Camille
Line Phé isServeuse Eighty
Serveuse Eighty
Annabelle Milot isLa femme au fauteuil roulant
La femme au fauteuil roulant
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

The Man Who Killed Don Quixote (2018) me Titra Shqip
The Whole Truth (2016) me Titra Shqip
The Family (2021) me Titra Shqip
August. Eighth (2012) me Titra Shqip
Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip
Love Me Instead (2021) me Titra Shqip
3096 Days (2013) me Titra Shqip
Sleepers (1996) me Titra Shqip
Full Time (2022) me Titra Shqip
Liger (2022) me Titra Shqip
Black Mirror: Bandersnatch (2018) me Titra Shqip
The Stonebreaker (2020) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x