Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1635 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Peter Pan (2003) me Dublim Shqip

Peter Pan (2003) me Dublim Shqip

Të gjithë fëmijët rriten përveç njërit.Dec. 18, 2003Australia113 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Londrën mbytëse Eduardiane, Wendy Darling i magjeps vëllezërit e saj çdo natë me përralla para gjumit për lojën me shpatë, swashbuckling dhe kapitenin e frikshëm Hook. Por fëmijët bëhen heronjtë e një historie edhe më të madhe, kur Piter Pan fluturon në çerdhen e tyre një natë dhe i çon mbi çatitë e hënës përmes një galaktike yjesh dhe në xhunglat e harlisura të Neverland.

Peter Pan (2003) me Dublim Shqip
Peter Pan (2003) me Dublim Shqip
Peter Pan (2003) me Dublim Shqip
Peter Pan (2003) me Dublim Shqip
Peter Pan (2003) me Dublim Shqip
Peter Pan (2003) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Peter Pan
Vlerësimi IMDb 6.8 73,558 vota
Vlerësimi TMDb 7.178 2,301 vota

Regjizori

P.J. Hogan
Regjizori

Aktorët

Jason Isaacs isCaptain Hook / Mr Darling
Captain Hook / Mr Darling
Rachel Hurd-Wood isWendy Darling
Wendy Darling
Lynn Redgrave isAunt Millicent
Aunt Millicent
Olivia Williams isMrs. Darling
Mrs. Darling
Geoffrey Palmer isSir Edward Quiller Couch
Sir Edward Quiller Couch
Harry Newell isJohn Darling
John Darling
Freddie Popplewell isMichael Darling
Michael Darling
Ludivine Sagnier isTinker Bell
Tinker Bell
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Kung Fu Panda 2 (2011) me Dublim Shqip
Baby’s Day Out (1994) me Dublim Shqip
Ultimate Avengers: The Movie (2006) me Titra Shqip
Flyboys (2006) me Titra Shqip
Barbie as the Island Princess (2007) me Dublim Shqip
X-Men: Apocalypse (2016) me Titra Shqip
The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot (2019) me Titra Shqip
Running Man (2013) me Titra Shqip
College Road Trip (2008) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
Big Miracle (2012) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x