Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 445 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
PK (2014) me Titra Shqip

PK (2014) me Titra Shqip

A është pjekur?Dec. 18, 2014India153 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një i huaj në qytet bën pyetje që askush nuk i ka bërë më parë. I njohur vetëm me inicialet e tij, pyetjet e pafajshme dhe kurioziteti fëmijëror i burrit e çojnë atë në një udhëtim dashurie, të qeshura dhe të lëshimit.

PK (2014) me Titra Shqip
PK (2014) me Titra Shqip
PK (2014) me Titra Shqip
PK (2014) me Titra Shqip
PK (2014) me Titra Shqip
PK (2014) me Titra Shqip
PK (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal पीके
Vlerësimi IMDb 8.1 189,715 vota
Vlerësimi TMDb 7.711 813 vota

Regjizori

Aktorët

Anushka Sharma isJagat 'Jaggu' Janani Sahni
Jagat 'Jaggu' Janani Sahni
Sushant Singh Rajput isSarfraz Yousuf
Sarfraz Yousuf
Saurabh Shukla isTapasvi Maharaj
Tapasvi Maharaj
Boman Irani isCherry Bajwa
Cherry Bajwa
Sanjay Dutt isBhairao Singh
Bhairao Singh
Parikshat Sahni isJayprakash Sahni
Jayprakash Sahni
Reema Debnath isPhuljhadiya
Phuljhadiya
Rukhsar Rehman isPakistan Embassy Receptionist
Pakistan Embassy Receptionist
Sachin Parikh isTapasviji's Manager
Tapasviji's Manager
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Foxhole (2021) me Titra Shqip
A Hero (2021) me Titra Shqip
Zeros and Ones (2021) me Titra Shqip
Dracula Untold (2014) me Titra Shqip
Stowaway 2021
Flashdance (1983) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Ride or Die 2021 me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Volume 3 (2023) me Titra Shqip
Edge of Darkness (2010) me Titra Shqip
Double Team (1997) me Titra Shqip
Dead Rising: Watchtower (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x