Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6207 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Plane (2023) me Titra Shqip

Plane (2023) me Titra Shqip

Mbijetoni së bashku ose vdisni vetëm.Jan. 13, 2023USA107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Pas një pune heroike për të me avionin e tij të suksesit nga stuhia në një zonë lufte, një pilot i patrembur dhe gjen veten mes një gjendjeje të milicive të cilat mendojnë të ulurin të marrin avionin dhe pasagjerët e tij.

Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Plane
Vlerësimi IMDb 6.8 8,060 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 120 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Divergent (2014) me Titra Shqip
UFO Sweden (2022) me Titra Shqip
Phantom (2023) me Titra Shqip
Shattered (2022) me Titra Shqip
Blade: Trinity (2004) me Titra Shqip
Jumanji: Level One 2021
New Gods: Nezha Reborn (2021) me Dublim Shqip
Pandorum (2009) me Titra Shqip
Night Drive (2021) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Snitch (2013) me Titra Shqip
Baise-moi (2000) me Titra Shqip
5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x