Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 522 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Prey (2024) me Titra Shqip

Prey (2024) me Titra Shqip

Le të fillojë gjuetia.Mar. 15, 2024USA86 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift i ri detyrohet të largohet nga stacioni i tyre misionar i krishterë në shkretëtirën Kalahari pasi kërcënohet me vdekje nga një bandë militante ekstremiste. Pas rrëzimit të avionit të tyre, ata duhet të luftojnë njerëzit dhe kafshët për jetën e tyre.

Prey (2024) me Titra Shqip
Prey (2024) me Titra Shqip
Prey (2024) me Titra Shqip
Prey (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Prey
Vlerësimi IMDb 5.2 463 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Medellin (2023) me Titra Shqip
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Body Brokers (2021) me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip
The Hills Have Eyes 2006
Don’t Tell a Soul (2020) me Titra Shqip
Sentinelle 2021
Balkan Line (2019) me Titra Shqip
Take Down (2016) me Titra Shqip
Skënderbeu (1953) aka The Great Warrior Skanderbeg Film Shqiptar
Brotherhood (2010) me Titra Shqip
Graphic Desires (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x