Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Project Dorothy (2024) me Titra Shqip

Project Dorothy (2024) me Titra Shqip

Mos e lini të dalëJan. 16, 2024USA80 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një grabitjeje të dështuar, dy burra strehohen në një strukturë shkencore të largët dhe të pajetë, duke zgjuar pa dashje një përbindësh brenda.

Project Dorothy (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Project Dorothy
Vlerësimi IMDb 5.8 1,602 vota
Vlerësimi TMDb 5 2 vota

Regjizori

Aktorët

George Henry Horton isOfficer Neilson
Officer Neilson
Olivia Scott isDr. Jillian
Dr. Jillian
Emily Rafala isOfficer Romano
Officer Romano
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Purge (2013) me Titra Shqip
Star Trek III: The Search for Spock (1984) me Titra Shqip
Run Hide Fight (2021)
Burial (2022) me Titra Shqip
Night Guards (2016) me Titra Shqip
Immaculate (2024) me Titra Shqip
Fresh (2022) me Titra Shqip
Lightning Bug (2004) me Titra Shqip
Terrorizers (2021) me Titra Shqip
Annabelle (2014) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Encounter (2018) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x