Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 298 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Qorin (2022) me Titra Shqip

Qorin (2022) me Titra Shqip

Dec. 01, 2022Indonesia106 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Zahra, nxënëse e vitit të tretë në internatin Rodiatul Xhennah, ka qenë gjithmonë një nxënëse model që ka shumë arritje në shkollë. Zahra është e gatshme t’i bindet çdo urdhri nga Ustad Jaelani, mësuesi i saj, për të marrë nota. Përfshirë detyrën për t’u kujdesur për një studente të re, e cila është e famshme për keqbërjen e quajtur Yolanda, dhe detyrën për të ftuar studentët për të kryer ritualin Qorin. Pasi të dy e kryen detyrën, Zahra filloi të merrte terror dhe gjëra mistike. Zahra dhe nxënësit e tjerë që kryenin ritualin e thirrjes së Qorinit, filluan të përndiqeshin nga figura e një xhindi që i ngjante secilit prej tyre. Ardhja e xhinëve Qorin i bëri ata të kryejnë mëkate të paimagjinueshme dhe jetën e tyre e mori përsipër nga Qorin Xhini.

Qorin (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Qorin
Vlerësimi IMDb 5 475 vota
Vlerësimi TMDb 4.4 8 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Annabelle: Creation (2017) me Titra Shqip
[REC]⁴ Apocalypse (2014) me Titra Shqip
The Babadook (2014) me Titra Shqip
Birth/Rebirth (2023) me Titra Shqip
You Are Not My Mother (2022) me Titra Shqip
Rest Stop (2006) me Titra Shqip
[REC] (2007) me Titra Shqip
Exeter (2015) me Titra Shqip
Prey for the Devil (2022) me Titra Shqip
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
Vampire Hunter D: Bloodlust (2000) me Titra Shqip
The Righteous (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x