Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 155 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Radical (2023) me Titra Shqip

Radical (2023) me Titra Shqip

Mendo per veten.Oct. 19, 2023Mexico127 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një qytet kufitar meksikan të rrënuar nga neglizhenca, korrupsioni dhe dhuna, një mësues i frustruar provon një metodë të re radikale për të thyer apatinë e nxënësve të tij dhe për të zhbllokuar kureshtjen, potencialin e tyre… dhe ndoshta edhe gjenialitetin e tyre.

Radical (2023) me Titra Shqip
Radical (2023) me Titra Shqip
Radical (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Radical
Vlerësimi IMDb 7.9 2,375 vota
Vlerësimi TMDb 8.465 202 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Caged Wings (2023) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
This Is Where I Leave You (2014) me Titra Shqip
The 6th Day (2000) me Titra Shqip
Battle: Freestyle (2022) me Titra Shqip
Uncle Frank 2020
10 Years (2012) me Titra Shqip
Hustle (2022) me Titra Shqip
Trevor: The Musical (2022) me Titra Shqip
We Are Marshall (2006) me Titra Shqip
The Big Short (2015) me Titra Shqip
The Three Musketeers: D’Artagnan (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x