Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 162 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2video.com
  • Server 3obeywish.com
Raging Bull (1980) me Titra Shqip

Raging Bull (1980) me Titra Shqip

Nov. 14, 1980USA129 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jeta e boksierit Jake LaMotta, dhuna dhe temperamenti i të cilit e çuan në majën e ringut, ia shkatërruan jetën jashtë tij.

Raging Bull (1980) me Titra Shqip
Raging Bull (1980) me Titra Shqip
Raging Bull (1980) me Titra Shqip
Raging Bull (1980) me Titra Shqip
Raging Bull (1980) me Titra Shqip
Raging Bull (1980) me Titra Shqip
Raging Bull (1980) me Titra Shqip
Raging Bull (1980) me Titra Shqip
Raging Bull (1980) me Titra Shqip
Raging Bull (1980) me Titra Shqip
Titulli origjinal Raging Bull
Vlerësimi IMDb 8.1 373,518 vota
Vlerësimi TMDb 7.952 3,951 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hart’s War (2002) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
The Dry (2021) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Black Beauty (2020)
Silenced (2011) me Titra Shqip
Four Christmases (2008) me Titra Shqip
The Deer Hunter (1978) me Titra Shqip
The Integrity of Joseph Chambers (2023) me Titra Shqip
Delegacioni aka The Delegation (2018) Film Shqiptar
The Conference (2022) me Titra Shqip
Brick Mansions (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x