Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 951 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3sfastwish.com
Rambo III (1988) me Titra Shqip

Rambo III (1988) me Titra Shqip

I pari ishte për vete. I dyti për vendin e tij. Këtë herë është për të shpëtuar mikun e tij.May. 24, 1988United States102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rambo kthehet në aksion, pas Vietnamit, duke shkuar në Afganistan për të liruar një oficer i cili është një i burgosur i rusëve që kanë pushtuar vendin. Ai ka sukses në qëllimin e tij dhe merr krah me partizanët afganë të cilët nuk mund të përballojnë dominimin e tankeve sovjetike, të udhëhequr nga pushtues më të egër se nazistët.

Rambo III (1988) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rambo III
Vlerësimi IMDb 5.8 124,405 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 2,170 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Twin Dragons (1992) me Titra Shqip
The Witch: Part 2. The Other One (2022) me Titra Shqip
Rush Hour 3 (2007) me Titra Shqip
Sherlock Gnomes (2018) me Titra Shqip
Hurricane (2018) me Titra Shqip
Bright: Samurai Soul (2021) me Titra Shqip
Inferno 1999
Contraband (2012) me Titra Shqip
The Lost World: Jurassic Park (1997) me Titra Shqip
Jupiter Ascending (2015) me Titra Shqip
Maleficent: Mistress of Evil (2019) me Titra Shqip
ECCO (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x