Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3351 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3sfastwish.com
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip

Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip

Të gjithë kanë një luftë më shumë në vetvete.Sep. 19, 2019United States89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mbesa e John Rambo është rrëmbyer. Një veteran i luftës, Rambo është i detyruar të kalojë kufijtë midis Shteteve të Bashkuara dhe Meksikës për ta shpëtuar dhe për ta sjellë në shtëpi. Gjatë hulumtimit të tij, ai do të përballet me një nga kartelet më të pamëshirshme meksikane, të përfshirë në tregtinë e vajzave të seksit.

Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rambo: Last Blood
Vlerësimi IMDb 6.1 86,759 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 2,653 vota

Regjizori

Aktorët

Paz Vega isCarmen
Carmen
Sergio Peris-Mencheta isHugo Martínez
Hugo Martínez
Adriana Barraza isMaría Beltrán
María Beltrán
Joaquín Cosío isDon Manuel
Don Manuel
Pascacio López is'El Flaco'
'El Flaco'
Óscar Jaenada isVíctor Martínez
Víctor Martínez
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Dublim Shqip
Predators (2010) me Titra Shqip
Ong Bak 2 (2008) me Titra Shqip
Close Range (2015) me Titra Shqip
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
The Starling (2021) me Titra Shqip
Recoil (2011) me Titra Shqip
The Queen of Hollywood Blvd (2018) me Titra Shqip
Spartacus (1960) me Titra Shqip
Green Snake (2021) me Titra Shqip
Tokyo Revengers (2021) me Titra Shqip
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x