Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1018 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Rat Race (2001) me Titra Shqip

Rat Race (2001) me Titra Shqip

563 milje. 9 persona. 2 milionë dollarë. 1001 probleme!Aug. 17, 2001Canada112 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Në një film ansambël për paratë e lehta, lakminë, manipulimin dhe drejtimin e keq, një manjat i kazinosë në Las Vegas argëton lojtarët e tij më të pasur – një grup që do të vë bast për çdo gjë – duke vënë gjashtë njerëz të zakonshëm kundër njëri-tjetrit në një garë të egër për 2 milionë dollarë të bllokuara. në një dollap me kyç qindra milje larg. Manjati dhe miqtë e tij të pasur monitorojnë çdo lëvizje të secilit vrapues për të mbajtur gjurmët e të preferuarave të tyre. Rregulli i vetëm në këtë garë është se nuk ka rregulla.

Rat Race (2001) me Titra Shqip
Rat Race (2001) me Titra Shqip
Rat Race (2001) me Titra Shqip
Rat Race (2001) me Titra Shqip
Rat Race (2001) me Titra Shqip
Rat Race (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rat Race
Vlerësimi IMDb 6.4 116,112 vota
Vlerësimi TMDb 6.223 1,476 vota

Regjizori

Jerry Zucker
Regjizori

Aktorët

Rowan Atkinson isEnrico Pollini
Enrico Pollini
Cuba Gooding Jr. isOwen Templeton
Owen Templeton
Whoopi Goldberg isVera Baker
Vera Baker
Seth Green isDuane Cody
Duane Cody
Breckin Meyer isNick Schaffer
Nick Schaffer
Amy Smart isTracy Faucet
Tracy Faucet
John Cleese isDonald P. Sinclair
Donald P. Sinclair
Wayne Knight isZack Mallozzi
Zack Mallozzi
Vince Vieluf isBlaine Cody
Blaine Cody
Lanei Chapman isMerrill Jennings
Merrill Jennings
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Running Man (2013) me Titra Shqip
Wild Men (2022) me Titra Shqip
Vesper (2022) me Titra Shqip
Chip ‘n Dale: Rescue Rangers (2022) me Titra Shqip
Zoolander (2001) me Titra Shqip
American Pie 2 (2001) me Titra Shqip
Sex Appeal (2022) me Titra Shqip
1000 Miles From Christmas (2021) me Titra Shqip
The Star (2017) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Hero Dog: The Journey Home 2021
Terminator: Dark Fate (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x