Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 474 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
RED 2 (2013) me Titra Shqip

RED 2 (2013) me Titra Shqip

Më të mirët nuk pushojnë kurrë.Jul. 18, 2013United States116 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Agjenti i pensionuar i CIA-s Frank Moses (Bruce Willis) po futet përsëri në telashe me “Nightshade”, një armë bërthamore e rrezikshme që u zhduk 25 vjet më parë në rrethana misterioze dhe për të cilën ai nuk kishte dëgjuar kurrë. Ndërsa ish kolegut Victoria (Helen Mirren) i është dhënë detyra për ta eleminuar atë nga MI6, mbështetur nga Marvin Biggs (John Malkovich) dhe gruaja e tij Sarah (Mary-Louise Parker) në tërheqje, Frank niset për një gjueti që, duke kaluar nëpër Paris, Londër dhe Moskë, kjo do ta çojë atë të zbulojë misterin prapa Nightshade, një armë e lakmuar nga FBI, agjentë specialë, terroristë dhe ish-spiunë, dhe rolin e luajtur nga Katja (Catherine Zeta-Jones), ish-ja e tij joshëse, dhe shkencëtari i shkëlqyer Bailey (Anthony Hopkins).

RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal RED 2
Vlerësimi IMDb 6.6 163,366 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 3,167 vota

Regjizori

Dean Parisot
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

American Heist (2014) me Titra Shqip
One Piece Film Red (2022) me Titra Shqip
World’s Best (2023) me Titra Shqip
Forrest Gump (1994) me Titra Shqip
Fireheart (2022) me Dublim Shqip
Vicious Fun (2021) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2016) me Titra Shqip
New World (2013) me Titra Shqip
Braveheart 1995
Brothers (2015) me Titra Shqip
A Shot Through the Wall (2022) me Titra Shqip
No Hard Feelings (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x