Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 699 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
RED (2010) me Titra Shqip

RED (2010) me Titra Shqip

Ende i armatosur. Akoma i rrezikshëm.Oct. 13, 2010United States111 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Frank (Bruce Willis), Joe (Morgan Freeman), Marvin (John Malkovich) dhe Victoria (Helen Mirren), ish-anëtarë të CIA-s, mbajnë disa informacione sekrete që agjencia e fuqishme e spiunimit i konsideron të rrezikshme. Duke u mbështetur në cilësitë e tyre më të mira (përvojën, dinakërinë dhe punën në ekip) ata do të përpiqen t’i shpëtojnë sulmeve të shumta dhe të zbulojnë një nga komplotet më të mëdha në historinë e Shteteve të Bashkuara.

RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal RED
Vlerësimi IMDb 7 295,541 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 5,346 vota

Regjizori

Aktorët

Bruce Willis isFrank Moses
Frank Moses
Morgan Freeman isJoe Matheson
Joe Matheson
John Malkovich isMarvin Boggs
Marvin Boggs
Helen Mirren isVictoria
Victoria
Karl Urban isWilliam Cooper
William Cooper
Brian Cox isIvan Simanov
Ivan Simanov
Julian McMahon isVP Stanton
VP Stanton
Rebecca Pidgeon isCynthia Wilkes
Cynthia Wilkes
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

HIT: The First Case (2020) me Titra Shqip
Bring Him Back Dead (2022) me Titra Shqip
The Beanie Bubble (2023) me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
The Great War of Archimedes (2019) me Titra Shqip
Ready Player One (2018) me Titra Shqip
Thunder Force 2021
Merry Little Batman (2023) me Titra Shqip
Fresh (2022) me Titra Shqip
Blacklight (2022) me Titra Shqip
Twins (1988) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x