Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 450 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dooood.com
Red Riding Hood (2006) me Dublim Shqip

Red Riding Hood (2006) me Dublim Shqip

Më mirë të të ha ty, e dashura ime...Jun. 27, 2006USA84 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Adoleshentja Claire do të preferonte më mirë të rrinte me miqtë e saj në qendër tregtare sesa të qëndronte në shtëpi me vëllain e saj Matt ndërsa gjyshja kujdeset për fëmijët. Kush nuk do ta bënte? Fatkeqësisht, gjyshja nuk do ta lërë Klerin të dalë nga shtëpia. Më keq, ajo këmbëngul që Claire dhe Matt të dëgjojnë ripërpunimin e saj të përrallës klasike të Brothers Grimm “Kësulëkuqja”. Për fat të mirë, gjyshja ka një sens humori dhe shton disa kthesa moderne. Claire e imagjinon veten si Red, dhe vëllai i saj, prindërit dhe gjyshja si….vëllai, prindërit dhe gjyshja.

Red Riding Hood (2006) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Red Riding Hood
Vlerësimi IMDb 3.5 1,243 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 18 vota

Regjizori

Aktorët

Henry Cavill isThe Hunter
The Hunter
Morgan Thompson isClaire / Red
Claire / Red
Sam Oz Stone isMatt / Rusty (as Sam Stone)
Matt / Rusty (as Sam Stone)
Debi Mazar isRed's Mom
Red's Mom
Joey Fatone isJack De Wolf / Big Bad Wolf
Jack De Wolf / Big Bad Wolf
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Devil’s Hand (2014) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
Seance (2021)
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
The Descent: Part 2 (2009) me Titra Shqip
Encanto (2021) me Titra Shqip
The Dead Don’t Die (2019) me Titra Shqip
Paranormal Activity: Next of Kin (2021) me Titra Shqip
Lilo & Stitch (2002) me Dublim Shqip
Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003) me Dublim Shqip
Babe (1995) me Titra Shqip
The Mitchells vs. The Machines 2021
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x