Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 717 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Red Right Hand (2024) me Titra Shqip

Red Right Hand (2024) me Titra Shqip

Zoti. Familja. Mbijetesa.Feb. 22, 2024USA111 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Cash po përpiqet të jetojë një jetë të qetë dhe të ndershme në një qytet të vogël Appalachian. Kur një bos i egër krimi e detyron atë të kthehet në shërbimet e saj, ai shpejt mëson se është i aftë për çdo gjë – madje edhe të vrasë – për të mbrojtur familjen dhe shtëpinë e tij.

Red Right Hand (2024) me Titra Shqip
Red Right Hand (2024) me Titra Shqip
Red Right Hand (2024) me Titra Shqip
Red Right Hand (2024) me Titra Shqip
Red Right Hand (2024) me Titra Shqip
Red Right Hand (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Red Right Hand
Vlerësimi IMDb 5.3 847 vota
Vlerësimi TMDb 6.692 13 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

All My Friends Hate Me (2022) me Titra Shqip
The Tutor (2023) me Titra Shqip
Catch the Fair One (2022) me Titra Shqip
Limit (2022) me Titra Shqip
Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
Play Dead (2022) me Titra Shqip
Tremors: Shrieker Island (2020) me Titra Shqip
Carter (2022) me Titra Shqip
24 (2016) me Titra Shqip
Caveat (2020) me Titra Shqip
Pandorum (2009) me Titra Shqip
X-Men Origins: Wolverine (2009) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x