Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 188 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Red Sonja (1985) me Titra Shqip

Red Sonja (1985) me Titra Shqip

Një grua dhe një luftëtare që u bë legjendë.Apr. 09, 1985Netherlands89 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tirania Gedren kërkon pushtetin total në një botë barbarie. Ajo bastis qytetin Hablac dhe vret rojtarin e një hajmalie që i jep asaj fuqi të madhe. Red Sonja, motra e rojtarit, niset me shpatën e saj magjike për të rrëzuar Gedren.

Red Sonja (1985) me Titra Shqip
Red Sonja (1985) me Titra Shqip
Red Sonja (1985) me Titra Shqip
Red Sonja (1985) me Titra Shqip
Red Sonja (1985) me Titra Shqip
Red Sonja (1985) me Titra Shqip
Red Sonja (1985) me Titra Shqip
Red Sonja (1985) me Titra Shqip
Titulli origjinal Red Sonja
Vlerësimi IMDb 5.1 44,177 vota
Vlerësimi TMDb 5.293 749 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Painted Skin (2008) me Titra Shqip
The Misfits (2021) me Titra Shqip
Undisputed II: Last Man Standing (2006) me Titra Shqip
Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest (2006) me Titra Shqip
DOA: Dead or Alive (2006) me Titra Shqip
War Pigs (2015) me Titra Shqip
Captain America: The Winter Soldier (2014) me Titra Shqip
Fearless Hyena (1979) me Titra Shqip
Universal Soldier: The Return (1999) me Titra Shqip
Infidel (2019) me Titra Shqip
The Adam Project (2022) me Titra Shqip
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x