Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 163 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2video.com
  • Server 3obeywish.com
Regression (2015) me Titra Shqip

Regression (2015) me Titra Shqip

Frika gjen gjithmonë viktimën e sajOct. 01, 2015Canada106 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Minesota, 1990. Detektivi Bruce Kenner heton rastin e të resë Angela, e cila akuzon babanë e saj, John Grey, për një krim të papërshkrueshëm. Kur John papritur dhe pa kujtuar pranon fajin, psikologu i njohur Dr. Raines vjen për ta ndihmuar atë të rijetojë kujtimet e tij dhe atë që zbulojnë demaskon një mister të tmerrshëm mbarëkombëtar.

Regression (2015) me Titra Shqip
Regression (2015) me Titra Shqip
Regression (2015) me Titra Shqip
Regression (2015) me Titra Shqip
Regression (2015) me Titra Shqip
Regression (2015) me Titra Shqip
Regression (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Regression
Vlerësimi IMDb 5.6 42,153 vota
Vlerësimi TMDb 5.579 1,713 vota

Regjizori

Aktorët

Ethan Hawke isBruce Kenner
Bruce Kenner
Emma Watson isAngela Gray
Angela Gray
David Thewlis isProfessor Kenneth Raines
Professor Kenneth Raines
Lothaire Bluteau isReverend Murray
Reverend Murray
Aaron Ashmore isGeorge Nesbitt
George Nesbitt
Dale Dickey isRose Gray
Rose Gray
David Dencik isJohn Gray
John Gray
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Guilty (2021) me Titra Shqip
Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip
Take Down (2016) me Titra Shqip
Messengers 2: The Scarecrow (2009) me Titra Shqip
The Inhabitant (2022) me Titra Shqip
Hellhound (2024) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Pandora (2016) me Titra Shqip
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Smoke & Mirrors (2016) me Titra Shqip
Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) me Titra Shqip
Paper Towns (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x