Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 144 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip

Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip

1996- Eksperimenti i MansionitFeb. 13, 2008Japan97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një sulm zombi shkakton kërdi në aeroportin e Harvardville. Leon S. Kennedy dhe Claire Redfield janë rikthyer në aksion pas betejës me Umbrella Corporation gjatë tragjedisë Raccoon City shtatë vjet më parë. Virusi vdekjeprurës po përhapet me shpejtësi dhe një përbindësh i ri mutant është gati të lëshojë një betejë deri në vdekje.

Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Baiohazâdo: Dijenerêshon
Vlerësimi IMDb 6.5 30,702 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 767 vota

Regjizori

Makoto Kamiya
Regjizori

Aktorët

Paul Mercier isLeon S. Kennedy (Voice)
Leon S. Kennedy (Voice)
Alyson Court isClaire Redfield (Voice)
Claire Redfield (Voice)
Laura Bailey isAngela Miller (voice)
Angela Miller (voice)
Roger Craig Smith isCurtis Miller (voice)
Curtis Miller (voice)
Crispin Freeman isFrederic Downing (voice)
Frederic Downing (voice)
Michelle Ruff isRani Chawla (Voice)
Rani Chawla (Voice)
Michael Sorich isSenator Ron Davis (Voice)
Senator Ron Davis (Voice)
Salli Saffioti isIngrid Hunnigan (Voice)
Ingrid Hunnigan (Voice)
Mary Elizabeth McGlynn isRani's aunt (voice)
Rani's aunt (voice)
Steve Blum isGreg Glenn (voice)
Greg Glenn (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Madelines (2022) me Titra Shqip
Moonshot (2022) me Titra Shqip
Animals United (2010) me Dublim Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Quarantine (2008) me Titra Shqip
The Retirement Plan (2023) me Titra Shqip
Agent Revelation (2021)
A Writer’s Odyssey (2021) me Titra Shqip
Mondocane (2021) me Titra Shqip
The Misfits (2021) me Titra Shqip
Fire (2020) me Titra Shqip
Coherence (2013) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x