Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 116 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Restore Point (2023) me Titra Shqip

Restore Point (2023) me Titra Shqip

Sep. 21, 2023Czech Republic111 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Është viti 2041 dhe boshllëqet në pabarazinë sociale dhe ekonomike e kanë lënë botën në prag. Një përparim në shkencë i ka dhënë njerëzimit aftësinë për të rikthyer në jetë viktimat e një krimi të dhunshëm duke mbështetur trurin e tyre çdo 2 ditë. Kjo i lejon një detektivi ambicioz dhe të ri mundësinë për të zgjidhur një rast të një çifti të vrarë kur ekipi i restaurimit është në gjendje të rikthejë njërin prej tyre.

Restore Point (2023) me Titra Shqip
Restore Point (2023) me Titra Shqip
Restore Point (2023) me Titra Shqip
Restore Point (2023) me Titra Shqip
Restore Point (2023) me Titra Shqip
Restore Point (2023) me Titra Shqip
Restore Point (2023) me Titra Shqip
Restore Point (2023) me Titra Shqip
Restore Point (2023) me Titra Shqip
Restore Point (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bod obnovy
Vlerësimi IMDb 6.6 836 vota
Vlerësimi TMDb 6.333 15 vota

Regjizori

Robert Hloz
Regjizori

Aktorët

Andrea Mohylová isEm Trochinowská
Em Trochinowská
Matěj Hádek isDavid Kurlstat
David Kurlstat
Karel Dobrý isředitel Rohan
ředitel Rohan
Agáta Červinková isdoktorka Petra
doktorka Petra
Jan Vlasák iskapitán
kapitán
Iveta Dušková isTerezie Dudková
Terezie Dudková
Adam Vacula isPeter Trochinowski
Peter Trochinowski
Katarzyna Zawadzka isKristina Kurlstatová
Kristina Kurlstatová
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Conjuring 2 (2016) me Titra Shqip
Obsession (2019) me Titra Shqip
[REC]⁴ Apocalypse (2014) me Titra Shqip
Vanished (2011) me Titra Shqip
One Way (2022) me Titra Shqip
American Ninja 4: The Annihilation 1990 me Titra Shqip
Interview with the Assassin 2002
Breathe (2024) me Titra Shqip
Mission Majnu (2023) me Titra Shqip
Star Trek: Insurrection (1998) me Titra Shqip
Before the Fire (2020) me Titra Shqip
Fast Convoy (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x