Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 144 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2video.com
  • Server 3obeywish.com
Retreat (2011) me Titra Shqip

Retreat (2011) me Titra Shqip

Asnjë fqinj. Asnjë ndihmë. Nuk ka shpëtim.Oct. 14, 2011United Kingdom89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kate dhe Martin arratisen nga tragjedia personale në një tërheqje në ishull. Të shkëputur nga bota e jashtme, përpjekjet e tyre për t’u rikuperuar shkatërrohen kur një njeri del në breg, me lajmet e sëmundjes vrasëse ajrore që po përhapet në Evropë.

Retreat (2011) me Titra Shqip
Retreat (2011) me Titra Shqip
Retreat (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Retreat
Vlerësimi IMDb 5.8 12,577 vota
Vlerësimi TMDb 5.529 277 vota

Regjizori

Carl Tibbetts
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Death of a Telemarketer (2020) me Titra Shqip
Dangerous Liaisons (2022) me Titra Shqip
Dark Tides (1998) me Titra Shqip
High Plains Drifter (1973) me Titra Shqip
The Good Nurse (2022) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
Hellhound (2024) me Titra Shqip
Rebel (2022) me Titra Shqip
Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip
The Fountain (2006) me Titra Shqip
Dune (2021) me Titra Shqip
Infinite Storm (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x