Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3asnwish.com
Return to Seoul (2022) me Titra Shqip

Return to Seoul (2022) me Titra Shqip

Nov. 18, 2022BE119 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një vendimi impulsiv udhëtimi për të vizituar miqtë, Freddie, 25 vjeç, kthehet në Korenë e Jugut për herë të parë, ku lindi para se të birësohej dhe të rritej në Francë. Fredi befas e gjen veten duke nisur një udhëtim të papritur në një vend për të cilin ajo njeh kaq pak, duke e çuar jetën e saj në drejtime të reja dhe të papritura.

Return to Seoul (2022) me Titra Shqip
Return to Seoul (2022) me Titra Shqip
Return to Seoul (2022) me Titra Shqip
Return to Seoul (2022) me Titra Shqip
Return to Seoul (2022) me Titra Shqip
Return to Seoul (2022) me Titra Shqip
Return to Seoul (2022) me Titra Shqip
Return to Seoul (2022) me Titra Shqip
Return to Seoul (2022) me Titra Shqip
Return to Seoul (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Retour à Séoul
Vlerësimi IMDb 7 8,033 vota
Vlerësimi TMDb 6.283 283 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Frailty (2001) me Titra Shqip
The Unforgivable (2021) me Titra Shqip
Fear of Rain 2021
Naduvan (2021) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
The Orphanage (2007) me Titra Shqip
Love Gets a Room (2021) me Titra Shqip
Swamp Lion (2021) me Titra Shqip
The Great War of Archimedes (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x