Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 726 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Rich in Love 2 (2023) me Titra Shqip

Rich in Love 2 (2023) me Titra Shqip

Jun. 02, 2023BrazilNot Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Paula idealiste rifillon punën e saj si mjeke vullnetare në Amazonë, Teto i bind partnerët e tij të krijojnë kooperativën e tyre të domates në një fshat të rajonit. Por për të rifituar zemrën e Paula-s dhe për të shpëtuar kompaninë nga falimentimi, Teto duhet patjetër të kapërcejë zakonet e tij të prishura të playboy-it dhe të përballet me interesat e një fermeri të fuqishëm, i cili i qëndron në rrugën e duhur.

Rich in Love 2 (2023) me Titra Shqip
Rich in Love 2 (2023) me Titra Shqip
Rich in Love 2 (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ricos de Amor 2
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Old Dads (2023) me Titra Shqip
Baise-moi (2000) me Titra Shqip
A Cinderella Story (2004) me Titra Shqip
Yes Day 2021
Brewster’s Millions (1985) me Titra Shqip
14+ (2015) me Titra Shqip
Lou! (2014) me Titra Shqip
Death Becomes Her (1992) me Titra Shqip
The Right One 2021
Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip
Wog Boy 2: The Kings of Mykonos (2010) me Titra Shqip
La scuola più bella del mondo (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x