Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 79 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Rise (2022) aka En Corps me Titra Shqip

Rise (2022) aka En Corps me Titra Shqip

Mar. 30, 2022BE117 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Elise mendonte se kishte jetën perfekte: një të dashur ideal dhe një karrierë premtuese si balerin. Gjithçka prishet ditën kur ajo e kap atë duke e tradhtuar me mbështetjen e saj në skenë; dhe pasi ajo pësoi një dëmtim në skenë, duket se ajo mund të mos jetë në gjendje të kërcejë më kurrë.

Rise (2022) aka En Corps me Titra Shqip
Rise (2022) aka En Corps me Titra Shqip
Rise (2022) aka En Corps me Titra Shqip
Rise (2022) aka En Corps me Titra Shqip
Rise (2022) aka En Corps me Titra Shqip
Rise (2022) aka En Corps me Titra Shqip
Rise (2022) aka En Corps me Titra Shqip
Rise (2022) aka En Corps me Titra Shqip
Titulli origjinal En corps
Vlerësimi IMDb 7.1 2,966 vota
Vlerësimi TMDb 7.477 377 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip
Corner Office (2023) me Titra Shqip
Mafia Inc. (2020) me Titra Shqip
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
Hoodwinked! (2005) me Dublim Shqip
Maya and Her Lover (2021) me Titra Shqip
Hustle (2022) me Titra Shqip
Five Children and It (2004) me Dublim Shqip
Body of Evidence (1993) me Titra Shqip
Utama (2022) me Titra Shqip
Farming (2018) me Titra Shqip
La Soga: Salvation (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x