Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 845 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Road House (2024) me Titra Shqip

Road House (2024) me Titra Shqip

Nxirre jashtë.Mar. 08, 2024USA121 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish-profesionist i arteve marciale të përziera në peshën e mesme (Jake Gyllenhaal) përfundon duke punuar si bodyguard në një klub në Florida, i frekuentuar nga tregtarë droge, tutorë dhe të dehur të mundimshëm.

Road House (2024) me Titra Shqip
Road House (2024) me Titra Shqip
Road House (2024) me Titra Shqip
Road House (2024) me Titra Shqip
Road House (2024) me Titra Shqip
Road House (2024) me Titra Shqip
Road House (2024) me Titra Shqip
Road House (2024) me Titra Shqip
Road House (2024) me Titra Shqip
Road House (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Road House
Vlerësimi IMDb 6.6 343 vota
Vlerësimi TMDb 6.76 131 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Unlocked (2017) me Titra Shqip
Mr. Right (2016) me Titra Shqip
A Good Man (2014) me Titra Shqip
The Oak Room (2020) me Titra Shqip
Resident Evil: Afterlife (2010) me Titra Shqip
Talvar (2015) me Titra Shqip
The Takeover (2022) me Titra Shqip
Deranged (2012) me Titra Shqip
Hellion (2014) me Titra Shqip
Shaolin Wooden Men (1976) me Titra Shqip
Drive (2011) me Titra Shqip
The Adventures of Pluto Nash (2002) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x