Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 981 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.ws
  • Server 3obeywish.com
RoboCop (2014) me Titra Shqip

RoboCop (2014) me Titra Shqip

Ne e kemi të ardhmen nën kontroll.Jan. 30, 2014USA118 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 2029, OmniCorp shumëkombëshe amerikane zhvilloi teknologjinë më moderne për ndërtimin e robotëve. Dronët e projektuar kanë qenë të suksesshëm në të gjitha luftërat e ndryshme në të gjithë globin dhe kompania dëshiron t’u japë krijesave të saj një rol udhëheqës edhe në shtëpi. Alex Murphy (Joel Kinnaman), një bashkëshort dhe baba i dashur, punon çdo ditë në rrugët e Detroit duke u përpjekur të ndalojë valën e krimit dhe korrupsionit që po mbërthen qytetin. I plagosur rëndë në punë, Alex shpëtohet nga teknologjia robotike e OmniCorp, duke u kthyer në shërbim me aftësi të jashtëzakonshme të reja, por me probleme me të cilat një njeri nuk është përballur kurrë më parë.

RoboCop (2014) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal RoboCop
Vlerësimi IMDb 6.1 221,433 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 4,444 vota

Regjizori

José Padilha
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Resident Evil: Apocalypse (2004) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One (2023) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
Jurassic Park (1993) me Titra Shqip
The Dead Lands (2014) me Titra Shqip
Godse (2022) me Titra Shqip
Jules (2023) me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Pride Jewel (2022) me Titra Shqip
Injustice (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x