Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Rogue Warfare (2019) me Titra Shqip

Rogue Warfare (2019) me Titra Shqip

Të gjitha kombet, një armik.Oct. 04, 2019USA103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup elite ushtarake nga SHBA, Rusia, Britania e Madhe, Kina dhe Franca bashkojnë forcat për të luftuar një rrjet elitar të nëndheshëm terrorist.

Rogue Warfare (2019) me Titra Shqip
Rogue Warfare (2019) me Titra Shqip
Rogue Warfare (2019) me Titra Shqip
Rogue Warfare (2019) me Titra Shqip
Rogue Warfare (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rogue Warfare
Vlerësimi IMDb 2.9 1,524 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 123 vota

Regjizori

Mike Gunther
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Land of Mine (2015) me Titra Shqip
Aquaman and the Lost Kingdom (2023) me Titra Shqip
Pig Hunt (2008) me Titra Shqip
Once In The Desert (2022) me Titra Shqip
Fight Against Evil 2 (2023) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Silent Night (2023) me Titra Shqip
Kingsman: The Secret Service (2015) me Titra Shqip
Predator 2 (1990) me Titra Shqip
Tracers (2015) me Titra Shqip
The Unbearable Weight of Massive Talent (2022) me Titra Shqip
The Siege (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x