Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 333 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Rogue Warfare: The Hunt (2019) me Titra Shqip

Rogue Warfare: The Hunt (2019) me Titra Shqip

Dec. 02, 2019USA103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pjesa tjetër e Trilogjisë Rogue Warfare. Danieli është kapur dhe i takon EKIPIT ta gjejë para se të jetë vonë.

Rogue Warfare: The Hunt (2019) me Titra Shqip
Rogue Warfare: The Hunt (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rogue Warfare: The Hunt
Vlerësimi IMDb 3.2 651 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 51 vota

Regjizori

Mike Gunther
Regjizori

Aktorët

Stephen Lang isPrésident
Président
Chris Mulkey isCommander Brisco
Commander Brisco
Essam Ferris isSupreme Leader
Supreme Leader
Gina DeCesare isOfficer Marino
Officer Marino
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kung Fu Panda (2008) me Dublim Shqip
The Flood (2023) me Titra Shqip
Flight Crew (2016) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
Clash of the Titans (1981) me Titra Shqip
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
Code 8 (2019) me Titra Shqip
Tropic Thunder (2008) me Titra Shqip
Spy Game (2001) me Titra Shqip
Vanquish 2021
Detyre e Posacme aka Special Task (1963) Film Shqiptar
Open Windows (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x