Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2663 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2video.com
  • Server 3obeywish.com
Romance (1999) me Titra Shqip

Romance (1999) me Titra Shqip

Dashuria është e shkretë. Romanca është e përkohshme. Seksi është i përjetshëm.Apr. 14, 1999France99 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Edhe pse thellësisht e dashuruar me të dashurin e saj – dhe me të vërtetë duke fjetur në të njëjtin shtrat me të – një mësuese shkolle nuk mund të përballojë mungesën pothuajse të plotë të intimitetit që ai do të lejojë. E frustruar gjithnjë e më shumë, ajo gradualisht gjen orekset e saj seksuale që e çojnë atë në situata gjithnjë e më të rrezikshme, duke përfshirë një në zhvillim me drejtorin.

Romance (1999) me Titra Shqip
Romance (1999) me Titra Shqip
Romance (1999) me Titra Shqip
Romance (1999) me Titra Shqip
Romance (1999) me Titra Shqip
Romance (1999) me Titra Shqip
Romance (1999) me Titra Shqip
Romance (1999) me Titra Shqip
Titulli origjinal Romance
Vlerësimi IMDb 5.2 11,153 vota
Vlerësimi TMDb 5.428 195 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

A Thousand and One (2023) me Titra Shqip
Madison 2001
Centigrade 2020
Against the Ice (2022) me Titra Shqip
It Feels So Good (2019) me Titra Shqip
The X-Treme Riders (2023) me Titra Shqip
Serena (2014) me Titra Shqip
Reach Me (2014) me Titra Shqip
The Obscure Spring (2014) me Titra Shqip
From Your Window to Mine (2011) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
The Runner (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x