Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 424 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.re
Romance on the Menu (2021) me Titra Shqip

Romance on the Menu (2021) me Titra Shqip

Një jetë në Nju Jork, një dashuri në Australi.Apr. 24, 2021Australia84 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Restoratorja me bazë në New York Caroline Wilson trashëgon një lokal në Lemon Myrtle Cove në Australi. Ajo më pas vendos të shkojë atje dhe të rinovojë biznesin para se ta nxjerrë atë në shitje. Megjithatë, sapo të jetë në destinacionin e saj, ajo fillon të dashurohet me vendin, njerëzit e tij dhe kuzhinierin simpatik vendas Simon Cook. Me ish të dashurin e saj që e luste të ktheheshin së bashku dhe duke bërë thirrje të ngutshme për punët në shtëpinë e saj, Caroline është përballur me vendimin më të madh të jetës së saj.

Romance on the Menu (2021) me Titra Shqip
Romance on the Menu (2021) me Titra Shqip
Romance on the Menu (2021) me Titra Shqip
Romance on the Menu (2021) me Titra Shqip
Romance on the Menu (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Romance on the Menu
Vlerësimi IMDb 5.9 511 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 4 vota

Regjizori

Rosie Lourde
Regjizori

Aktorët

Cindy Busby isCaroline Wilson
Caroline Wilson
Tim Ross isSimon Cook
Simon Cook
Peter Bensley isDale Whitely
Dale Whitely
Barbara Bingham isDenise Wilson
Denise Wilson
Joey Vieira isNathaniel
Nathaniel
Gavin Zimmermann isAlex the Waiter
Alex the Waiter
Kiara Freeman isCafe Patron
Cafe Patron
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Downton Abbey (2019) me Titra Shqip
My Week With Marilyn (2011) me Titra Shqip
Danger in the House (2022) me Titra Shqip
Upgraded (2024) me Titra Shqip
Magic in the Moonlight (2014) me Titra Shqip
Maestro (2023) me Titra Shqip
No Hard Feelings (2023) me Titra Shqip
Heber Holiday (2007) me Titra Shqip
Jan Dara: The Beginning (2012) me Titra Shqip
Bridesmaids (2011) me Titra Shqip
Christmas Town (2019) me Titra Shqip
Higop (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x