Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Rubber (2010) me Titra Shqip

Rubber (2010) me Titra Shqip

Jeni të lodhur nga ajo që pritet?Nov. 09, 2010France82 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup njerëzish mblidhen në shkretëtirën e Kalifornisë për të parë një “film” të vendosur në fund të viteve 1990 që shfaq një gomë makine të ndjeshme dhe vrasëse të quajtur Robert. Turma e mbledhur e shikuesve shikon teksa Roberti bëhet i fiksuar pas një gruaje të bukur dhe misterioze dhe shkon në një tërbim nëpër një qytet të shkretë.

Rubber (2010) me Titra Shqip
Rubber (2010) me Titra Shqip
Rubber (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rubber
Vlerësimi IMDb 5.7 40,173 vota
Vlerësimi TMDb 5.918 961 vota

Regjizori

Aktorët

David Bowe isM. Hughes
M. Hughes
Jack Plotnick isAccountant
Accountant
Wings Hauser isMan in wheelchair
Man in wheelchair
Ethan Cohn isFilm buff Ethan
Film buff Ethan
Charley Koontz isFilm buff Charley
Film buff Charley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hinterland (2021) me Titra Shqip
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
The Trip to Italy (2014) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
The Holdovers (2023) me Titra Shqip
Nix (2022) me Titra Shqip
The Godfather Part II (1974) me Titra Shqip
Ode To My Father (2014) me Titra Shqip
Texas Chainsaw Massacre (2022) me Titra Shqip
The Inheritance (2021) me Titra Shqip
Bandaged (2009) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x