Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 661 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Run All Night (2015) me Titra Shqip

Run All Night (2015) me Titra Shqip

Mar. 11, 2015USA114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mafiozi i Bruklinit dhe vrasësi famekeq Jimmy Conlon ka parë ditë më të mira. Miku më i mirë për një kohë të gjatë i një bosi mafioz, Jimmy është i përhumbur nga mëkatet e së kaluarës së tij – si dhe një detektiv policie i vendosur që ka qenë një hap pas Jimmy për 30 vjet. Por kur djali i larguar i Jimmy-t bëhet një objektiv, Jimmy duhet të bëjë një zgjedhje midis familjes së krimit që zgjodhi dhe familjes së vërtetë që ai braktisi shumë kohë më parë. Tani, pa një vend të sigurt për t’u kthyer, Jimmy ka vetëm një natë për të kuptuar saktësisht se ku qëndrojnë besnikëria e tij dhe për të parë nëse ai më në fund mund t’i rregullojë gjërat.

Run All Night (2015) me Titra Shqip
Run All Night (2015) me Titra Shqip
Run All Night (2015) me Titra Shqip
Run All Night (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Run All Night
Vlerësimi IMDb 6.6 109,956 vota
Vlerësimi TMDb 6.402 2,489 vota

Regjizori

Aktorët

Liam Neeson isJimmy Conlon
Jimmy Conlon
Ed Harris isShawn Maguire
Shawn Maguire
Boyd Holbrook isDanny Maguire
Danny Maguire
Joel Kinnaman isMike Conlon
Mike Conlon
Bruce McGill isPat Mullen
Pat Mullen
Common isMr. Price
Mr. Price
Vincent D'Onofrio isDetective Harding
Detective Harding
Beau Knapp isKenan Boyle
Kenan Boyle
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Puss in Boots (2011) me Dublim Shqip
9 Bullets (2022) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
R.I.P.D. 2: Rise of the Damned (2022) me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Pitch Black (2000) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
John Wick: Chapter 2 (2017) me Titra Shqip
Ninja III: The Domination (1984) me Titra Shqip
The Final Destination 4 (2009) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Falcon Rising (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x