Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 656 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Safe (2012) me Titra Shqip

Safe (2012) me Titra Shqip

Ajo ka kodin. Ai është çelësi.Apr. 16, 2012USA94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Pasi një ish-agjent elitar shpëton një vajzë 12-vjeçare kineze që është rrëmbyer, ata e gjejnë veten në mes të një përplasjeje midis Triads, mafias ruse dhe politikanëve dhe policisë së korruptuar të qytetit të Nju Jorkut.

Safe (2012) me Titra Shqip
Safe (2012) me Titra Shqip
Safe (2012) me Titra Shqip
Safe (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Safe
Vlerësimi IMDb 6.5 108,872 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 1,928 vota

Regjizori

Boaz Yakin
Regjizori

Aktorët

Jason Statham isLuke Wright
Luke Wright
Chris Sarandon isMayor Tremello
Mayor Tremello
James Hong isHan Jiao
Han Jiao
Robert John Burke isCaptain Wolf
Captain Wolf
Anson Mount isAlex Rosen
Alex Rosen
Reggie Lee isQuan Chang
Quan Chang
Joseph Sikora isVassily Docheski
Vassily Docheski
Igor Jijikine isChemyakin
Chemyakin
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Escape Plan 2: Hades (2018) me Titra Shqip
Fearless Hyena (1979) me Titra Shqip
BlacKkKlansman (2018) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Watcher (2022) me Titra Shqip
Elektra (2005) me Titra Shqip
Vendetta (2022) me Titra Shqip
Every Secret Thing (2014) me Titra Shqip
Wildcat 2021
Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) me Titra Shqip
Grey Owl (1999) me Titra Shqip
Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x