Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 698 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3flaswish.com
Salaar: Part 1 – Ceasefire (2023) me Titra Shqip

Salaar: Part 1 – Ceasefire (2023) me Titra Shqip

Burrat më të dhunshëm e quanin një njeri më të dhunshëm.Dec. 21, 2023India174 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në qytetin e Khansaar, Raja Mannar planifikon të bëjë të birin, Vardharaja Mannar, pasuesin e tij, por ministrat dhe këshilltarët e Raja Mannar planifikojnë një grusht shteti duke punësuar ushtri nga Rusia dhe Serbia për të sulmuar dhe vrarë Vardha dhe Raja. Vardha, së bashku me vëllain e tij dhe disa burra të besuar, arrijnë të arratisen nga Khansaar. Vardha shkon te shoku i tij më i mirë i fëmijërisë, Deva, i cili mëson për gjendjen e tij të vështirë dhe vendos ta bëjë atë pasardhësin e padiskutueshëm të Khansaar.

Salaar: Part 1 – Ceasefire (2023) me Titra Shqip
Salaar: Part 1 – Ceasefire (2023) me Titra Shqip
Salaar: Part 1 – Ceasefire (2023) me Titra Shqip
Salaar: Part 1 – Ceasefire (2023) me Titra Shqip
Salaar: Part 1 – Ceasefire (2023) me Titra Shqip
Salaar: Part 1 – Ceasefire (2023) me Titra Shqip
Salaar: Part 1 – Ceasefire (2023) me Titra Shqip
Salaar: Part 1 – Ceasefire (2023) me Titra Shqip
Salaar: Part 1 – Ceasefire (2023) me Titra Shqip
Salaar: Part 1 – Ceasefire (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Salaar: Part 1 - Ceasefire
Vlerësimi IMDb 6.6 56,692 vota
Vlerësimi TMDb 6.786 35 vota

Regjizori

Aktorët

Prabhas isDevaratha
Devaratha "Deva" Raisaar
Prithviraj Sukumaran isVardharaja Mannar / Siva Mannar
Vardharaja Mannar / Siva Mannar
Shruti Haasan isAadya Krishnakanth
Aadya Krishnakanth
Easwari Rao isDeva's Mother
Deva's Mother
Jagapati Babu isRaja Mannar
Raja Mannar
Bobby Simha isBhaarava
Bhaarava
Sriya Reddy isRadha Rama Mannar
Radha Rama Mannar
Ramachandra Raju isRudra Raja Mannar
Rudra Raja Mannar
Tinnu Anand isGaikwad
Gaikwad "Baba"
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wanted Man (2024) me Titra Shqip
Paul Blart: Mall Cop (2009) me Titra Shqip
The Mad Doctor (1940) me Titra Shqip
The Order (2001) me Titra Shqip
El Infierno (2010) me Titra Shqip
Bad Boys II (2003) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
The Dirty South (2023) me Titra Shqip
Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip
Yaksha: Ruthless Operations (2022) me Titra Shqip
RoboCop 3 (1993) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part Two (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x