Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 508 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Saw III (2006) me Titra Shqip

Saw III (2006) me Titra Shqip

Vuajtje? Ju nuk keni parë asgjë ende ...Oct. 27, 2006USA114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dr. Lynn rrëmbehet dhe mbyllet në një dhomë nga Jigsaw, “Riddler” dhe Amanda besnike. Tumori që shkatërron Jigsaw-in përparon dhe Lynn ka për detyrë ta mbajë gjallë Riddler derisa viktima e saj e re, Jeff, të ketë përfunduar një nga lojërat e saj …

Saw III (2006) me Titra Shqip
Saw III (2006) me Titra Shqip
Saw III (2006) me Titra Shqip
Saw III (2006) me Titra Shqip
Saw III (2006) me Titra Shqip
Saw III (2006) me Titra Shqip
Saw III (2006) me Titra Shqip
Saw III (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Saw III
Vlerësimi IMDb 6.2 187,690 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 3,348 vota

Regjizori

Aktorët

Tobin Bell isJohn Kramer
John Kramer
Shawnee Smith isAmanda Young
Amanda Young
Angus Macfadyen isJeff Reinhart
Jeff Reinhart
Bahar Soomekh isDr. Lynn Denlon
Dr. Lynn Denlon
Donnie Wahlberg isEric Matthews
Eric Matthews
Barry Flatman isJudge Halden
Judge Halden
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Handmaiden (2016) me Titra Shqip
Terrorizers (2021) me Titra Shqip
Halloween II (2009) me Titra Shqip
The A-Team (2010) me Titra Shqip
Echelon Conspiracy (2009) me Titra Shqip
Dante’s Peak (1997) me Titra Shqip
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) me Titra Shqip
Playhouse (2021) me Titra Shqip
Summit Fever (2022) me Titra Shqip
The Post-Truth World (2022) me Titra Shqip
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
The Orphanage (2007) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x