Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 212 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Saw IV (2007) me Titra Shqip

Saw IV (2007) me Titra Shqip

Ju mendoni se ka mbaruar...por lojërat sapo kanë filluarOct. 25, 2007USA96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së Riddler dhe ndihmëses së tij Amanda, agjentët specialë Strahm dhe Perez ndihmojnë Detektivin Hoffman të hetojë vdekjen e vrasësit serial të rrezikshëm. Ndërkohë, dikush rrëmben Riggs, komandantin e ekipit SWAT. Burri detyrohet të marrë pjesë në një sërë lojërash dhe kurthe që duket se kanë lindur nga mendja e Riddler.

Saw IV (2007) me Titra Shqip
Saw IV (2007) me Titra Shqip
Saw IV (2007) me Titra Shqip
Saw IV (2007) me Titra Shqip
Saw IV (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Saw IV
Vlerësimi IMDb 5.9 146,861 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 2,803 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hugas (2022) me Titra Shqip
Agent Revelation (2021)
TQM (2022) me Titra Shqip
Fight Club (1999) me Titra Shqip
Salting the Battlefield (2014) me Titra Shqip
Ninja (2009) me Titra Shqip
88 (2015) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
The Equalizer (2014) me Titra Shqip
Prowl (2010) me Titra Shqip
Catacombe (2018) me Titra Shqip
The Gambler (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x