Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 556 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2video.com
Sayen (2023) me Titra Shqip

Sayen (2023) me Titra Shqip

Mar. 03, 2023Chile94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sayen po ndjek burrat që vranë gjyshen e saj. Duke përdorur trajnimin dhe njohuritë e saj për natyrën, ajo është në gjendje t’i kthejë tavolinat, duke mësuar për një komplot nga një korporatë që kërcënon tokat stërgjyshore të popullit të saj.

Sayen (2023) me Titra Shqip
Sayen (2023) me Titra Shqip
Sayen (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sayen
Vlerësimi IMDb 4.7 268 vota
Vlerësimi TMDb 6.696 23 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Extraction 2 (2023) me Titra Shqip
Ride Along 2 (2016) me Titra Shqip
Never Back Down: Revolt (2021) me Titra Shqip
Caged (2010) me Titra Shqip
Mayday (2021) me Titra Shqip
Green Lantern: Beware My Power (2022) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
John Wick: Chapter 4 (2023) me Titra Shqip
Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip
Infinite Storm (2022) me Titra Shqip
Dangerous (2021) me Titra Shqip
Enola Holmes (2020) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x